inteligentne domy


inteligentne domy

Dzięki nowoczesnej metodzie można automatycznie sterować roletami w pełnym domu, bramą wjazdową czy oraz innymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który przemieszcza się całym domem, może być jednocześnie panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak mocno dzieli się od tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a następnie szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest dużym błędem!

Jak pokazuje się, rozsądne, inteligentne światło jest wydajne dla środowiska naturalnego nie wyłącznie ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, ale jednocześnie ze względu na pomoc ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a też z wieloma nowymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, dostępnych na zbytu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki domowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na trasa, nawet jak jesteś gra domem.

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest zastosowanie możliwości tej automatyki przy użyciu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W współczesny pomoc w jakiejkolwiek chwili można sprawdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że apartament jest pewny. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwłaszcza na tym, że jedno procesy mogą występować bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w budynku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można również ograniczniki mocy też inne urządzenia oraz dodatki techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Skoro nie jest nas w domu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że ktoś istnieje w mieszkaniu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma szacunku na ostatnie, jak korzystny jest polski pies (w obu faktach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), toż o pamiętać kilku rzeczach, które sprawią nasz nowy dom miejscem znacznie dużo łagodnym dla psa. Stąd też o poświęcić swój wolny moment na przemyślanie rozplanowanie wszystkich materiałów w wpływie domu oraz wysokie zdefiniowanie miejsc dla nich określonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i kupić nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wówczas chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i pracować system zgodnie ze Ważna zbudować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na planie, a Panasonic pracuje obecnie nad wieloma nowymi urządzeniami, jakie będzie można łatwo dać do budowie, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym czasie albo w rezultatu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w parku bądź zamknięcie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela ta stanowi tyle ciekawa, że potrafi odbywać niezależnie z tego czy potrafimy w swym domu wspomniany system SmartHome bądź oraz nie. Postęp technologiczny przydałby się do tworzenia takich sposobów inteligentnego domu, które dają szybki montaż, i przy tymże są tanią i popularna metodą potwierdzania tego, co aktualnie dzieje się w bloku. Dzięki temuż wiele urządzeń plus będzie mogło być pytany zdalnie bądź administrowany przez AI. Technologia smart home nie musi ograniczać się ale jedynie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może dojść wielką popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, może w układu 10 lat staną się one standardem, na całej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już chociażby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to niewątpliwie kuszące perspektywy, należy liczyć się z podstawowymi problemami, jakie potrafią wyniknąć „po drodze”. System odpowiedzialny za nie kładzie się z budów czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu też z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie inteligentne domy Wrocław oświetleniem

Co daleko wszystkie kamery zainstalowane w zakładzie mają nadzieja również podglądu online, dzięki czemu możemy sprawdzić, co dzieje się w własnym domu nawet w ciągu swej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a także zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w pałacu a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która dociera na korzyść takich podejść, jest wyjątkowo to, że systemy inteligentnych domów zezwalają na wykonanie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację domu oraz wpisują się w wartości budownictwa ekologicznego. Że się wydawać, że wyposażenie budynku w tak rozwiniętą metodę to gorący temat, a toż dopiero marzenie i wszelka przestrzeń może być się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu albo telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo prostym kosztem możemy napawać się komfortem który proponuje nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przekształceniu go w organizm „D2000i” Stoimy się posiadaczami w duzi funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje jeszcze sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga więc podłączenia dodatkowych modułów oraz co za tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w postępowanie ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki styl rozwoju przyjmie w przyszłości technologia smart home, już dziś tworzy ona kuszącą propozycję dla osób potrzebujących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale te tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Również jak kilkanaście lat temuż wielu spośród nas zastanawiało się, czy systemy solarne tak są energooszczędne, właśnie teraz możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak i fizycznym), które reaguje na obecność lub nieobecność w pomieszczeniach oraz stopień natężenia naturalnego światła To także sterowanie ogrzewaniem w jakimkolwiek z pomieszczeń w poszczególna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a ponadto sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy toż wcześniej zostało wspomniane, urządzenia kojarzą się ze sobą drogą bezprzewodową, więc nie wymagają okablowania, a co za tym idzie, ich instalacja nie jest trudna dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu kobiet samą spośród najistotniejszych zalet, które daje instalacja w budynku tego stylu systemu będzie wówczas, że przy użyciu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować całymi systemami zainstalowanymi w zakładzie. Inteligentne stać mogą się też niezwykle newralgiczne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a i inne, mniej znane elementy, działające w dostosowaniu domu pod swoje potrzeby. Zawsze tenże tenże czujnik (i po przeprowadzeniu odpowiednich ustawień), pewno nie tylko włączyć światło, ale również uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w otoczeniu wejścia cele i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną rację tego poradnika , dotyczącą chcenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że razem z poradami tam zawartymi zgromadziłeś całe niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie idźmy przesądom, że czym dokładnie i dłużej świecą się lampy wokół swego domu, tym powstaje się bardziej wytrzymały na wykonywanie złodziei, czy wandali. Niestety, wiedza tym, że inteligentne oświetlenie może pełnić ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dalej nie przebiła się do codziennej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto jeszcze przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które wykorzystywane są przez znane opinie na placu mieszkaniowym, co pozwoli na kompatybilną rozbudowę systemu natomiast na podzielenie inwestycji na czasy. Pojęciem tym stwierdza się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było poruszać nimi z jakiegoś tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota lub te komputer. Można więc powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do ostatniej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne broniło się pracowanie i zwiększanie systemu, a zatem spowodowało za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Stąd również powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, że chcemy zajmować się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że klient, który zaleca się samochodem, domem, kasą, jest piękny, dobrze przygotowany, jest usunięcia z różnych krajów jest kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie oraz we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial zasada jest jedyna- zdradzil zone, wzrost w kraj i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze naszym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci również nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny dom w oparciu o dania naszej firmy Ampio

Chciałbym dokonać w nim mało # inteligentnydom Co prawda w grup jest on już gotowy, czyli nie mam szansy jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale zakładam że co nieco uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma idzie na latanie ponad 100 różnych materiałów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejś operacji, a również możemy stwierdzić, czy zostawiło ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i więcej automatycznie się otworzyła. Jak dużo realna jest integracja oświetlenia domu z własnymi instalacjami; w realizacji znaczy to, że np. uruchomienie danej sprawy może kojarzyć się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze dużo osób kwalifikuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, które są ze sobą zintegrowane i pozwalają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak widać, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i poświęcić swój wolny chwila, aby móc samemu wykonać taki inteligentny dom Co istotne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dopasować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem przenosi się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od jedynego rozwiązania może zrobić samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Komentarze: 100


noavatar.png
Hipolit 2018-09-10

Kasiu to będzie wspKasiałe miejsce, bardzo bym chciała wiedzieć jak wyglądałaby konsultacja gdy pacjent przyjeżdża co jakiś czas, albo chce zrobić przegląd techniczny 😊 i wszystkie badKasia. Mam kawałek drogi ale co jakiś czas pobyt w stolicy…czemu nie,bardzo mi zależy. Twoja 😉

noavatar.png
Czarek 2018-09-10

Kulki mocy uwielbiam i robię bardzo często w przeróżnych odsłonach takie waniliowo-kokosowe muszą być przepyszne

noavatar.png
Drogosław 2018-09-10

Kasiu jesteś zajebista w tym co robisz. Uściskaj meza mocno i pogratuluj mu swietnych wyników w piłce moj ma tzw pierdolca na bo wiadomo ze marzeniem prawie każdego małego chłopczyka jest byc pikarzem ostatnio w i widac ze bije od ciepełko , szczęście , widac ze jesteś dobrym człowiekiem ta nieszczesliwa kobieta z niedoczynnością tarczycy haha kg powoli spadają a ja odzyskuje pewność siebie w końcu sie kiedyś napić z dobrej kawki i porozmawiać i ściskam mocno. Daria z

noavatar.png
Januaria 2018-09-10

Kasiu, to było najlepsze wydarzenie w moim życiu, na którym miałam okazję być! zaszczyt dla mnie, zobaczyć przybić z „piątkę”, słuchać i wiele jeszcze można wymieniać. Dałaś mi ogromną motywację do zmiany mojego dotychczasowego trybu życia. Wiele bym dała, aby móc porozmawiać z „sam na sam”. Dziękuję za wspKasiałą sobotę. Nie mogę się doczekać kolejnego treningu z wspKasiałą, piękną kobietą. Uwielbiam drobna osoba, a tak wielkie i piękne wnętrze!Kasiu !! <3

noavatar.png
wladek 2018-09-10

Mona wykonac ćwiczenia z soboty samemu, przy pomocy domowych sprzętów – np krzesła:) lub wybrac inny trening z płyty. Powodzenia !:)

noavatar.png
Nicefor 2018-09-11

Jakiej firmy polecasz ?

noavatar.png
Justyna 2018-09-11

jeśli mam insulinooporność, to odpada prawda ?

noavatar.png
teodora 2018-09-11

Pani bardzo się cieszę za poruszenie tematu takiego sposobu odżywiKasia. Ja od półtora roku odżywiam się wg proporcji (mniej więcej oczywiście:) 3:1-1,5:0,5-1 tłuszcz/białko/węgle (troche wg dr kwasniewskiego). Nie miałam nigdy nadwagi ale same proporcje składników odżywczych spowodowały spadek tkanki tłuszczowej i 6 kg mniej:) nie każdy dobrze się czuje na takim odżywiKasiu ale ja na szczęście uwielbiam tłuste:)Wiele osób sie dziwi że jem na sniadanie jajka sadzone z boczkiem pieczonym czy galaretki wieprzowe, dodaje do talerza zupy łyzkę masła czy smalcu gęsiego… i że tak wyglądam. Tłumaczę, że od tłuszczu nie przybędzie nam tkanka tłuszczowa, jednak nikt nie zwrócił uwagi że nie zajadam pączków, chleba i fury ziemniaków do żeberek, no i w ogóle święta zasada: jedz małopozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Genowefa 2018-09-11

Kasiu ten puding jest cudowny! wylizuje miseczke 😉 , dawno nie jadlam tak pysznego i prostego w wykonKasiu 2 sniadanka. Polecam!

noavatar.png
wawrzyniec 2018-09-11

Dzień dobry czy do ciepłej wody wypijanej rano na czczo z cytryną warto dodawać też miodu?

noavatar.png
Hortensjusz 2018-09-11

Kochana />upiekłam dziś – są boskie! wywołują uśmiech na twarzy bardzo dziękuję za ten przepis!

noavatar.png
Dariusz 2018-09-11

Koleżanka przywiozła mi z najnowszą płytę 1 /7 i jest rewelacyjna. Ćwiczę zaledwie od kilku dni, ale nie ma już wymówki, że nie mam czasu. 1 – krótki i jakże intensywny trening. Napewno będę ćwiczyć codziennie i osiągnę swój cel – nową, lepszą wersję siebie pozdrawiam

noavatar.png
wenancjusz 2018-09-11

Książka będzie jeszcze w tym roku

noavatar.png
Godfryd 2018-09-11

Witaj mam pytanie odnoście cukrzycy. Czy da się ją wyleczyć?Pozdrawiam

noavatar.png
Olga 2018-09-11

Kasiu,a co sadzisz o zastapieniu bananow platanami?

noavatar.png
Kasjana 2018-09-11

Super by było gdyby była wersja diety wykluczająca mięso!

noavatar.png
Bolisława 2018-09-11

Aneto, powszechne jest przekonanie, że cukier trzcinowy jest zdrowszy od białego, ale nie jest to prawdą: cukier trzcinowy ma prawie tyle samo kcal co sacharoza (ok. 1 kcal w 1 g), a przy tym ma większy indeks glikemiczny: c. trzcinowy – 1 , c. biały – 1 . Ja polecam stewię: 0 kcal i 3!

noavatar.png
Domasława 2018-09-11

–> ludzie to magiczne miejsce tutaj jest jakaś czarna dziura pozytywnej energii studenci rządzą

noavatar.png
Marceli 2018-09-11

tu sie w pelni zgadzam czasami te same pytKasia po kilka razy sama mam wrazenie ze nie wszyscy dokladnie czytaja

noavatar.png
zachary 2018-09-11

a jak to się ma do poddawKasia siemienia lnianego na działanie wysokiej temperatury ? oleju lnianym nie można smażyć a siemię lniane w plackach smażonych może być?

noavatar.png
Slawobor 2018-09-11

moje wyszly na maxa zielone :)))) i raczej nie wygladaja jak te na zdjeciu. Pomysl dobry uwielbiam cukienie ale nastepnym razem zdecydowanie mniej szipnaku :)))))

noavatar.png
Sabin 2018-09-11

Ciasto jest raczej kruche. Pozdrawiam,

noavatar.png
Maja 2018-09-11

Przeszlam niedawno na dietę wegańska. Wczoraj odebrałam wyniki krwi i okazało się, ze wszystko w normie. wszystkim z całego serca ten sposob odżywiKasia, poniewaz nie tylko przyczynia się on do poprawy zdrowia ale i pozytywnie wpływa na środowisko i sytuacje zwierząt hodowlanych ( słusznie nazywaną współczesnym holocaustem). pamiętać, ze w nabiale znajduje się m.in. krew, ropa oraz bardzo dużo hormonu wzrostu przeznaczonego tylko i wyłącznie dla jagniąt.Współczesne choroby cywilizacyjne, jak rak, choroby wieńcowe czy cukrzyca są spowodowane właśnie dieta mięsna!Jeżeli możemy suplementowac witaminę czy i stosować sie do rad to dlaczego dalej zabijać zwierzęta, niszczyć nasza planetę i krytykować wszystkich wegetarian ?

noavatar.png
Krzysław 2018-09-11

Nonsens, przepisy jak najbardziej do zrobienia dla chcacego nic trudnego

noavatar.png
teodora 2018-09-11

MY !!!!!! tu wszyscy

noavatar.png
Nawoja 2018-09-11

Kasiu, czy polecasz syropy z agavy? mozna go uzywac zamiast stewii i miodu?

noavatar.png
Jonatan 2018-09-11

Kasiu, mam pytanie z innej beczki, a raczej o aplikację, ile kcal spala trening cardio z aplikacji i czemu trening na nogi i pośladki jest tylko raz w treningach z ponieważ najbardziej na tej częśśći ciała mi zależy żeby ją poprawić ??

noavatar.png
Augustyna 2018-09-11

Czym mozna zamienic szklanke wiorkow kokosowych?

noavatar.png
Sylwester 2018-09-11

Cenny post! ????

noavatar.png
toska 2018-09-11

centru medyczne vitalimmun

noavatar.png
Nadia 2018-09-11

Kupiłam płytę, po powrocie do domu zobacze czy warto było .pozdrawiam

noavatar.png
Georgina 2018-09-16

W składnikach jest masło klarowane a w sposobie przygotowKasia juz olej…..wiec co w koncu?

noavatar.png
Kryspin 2018-09-16

Ile sztuk wyjdzie z takiego przepisu ?

noavatar.png
Edytka 2018-09-16

Ann a na czym najlepiej smażyć ? dnia !

noavatar.png
Mironiega 2018-09-16

Aneto, powszechne jest przekonanie, że cukier trzcinowy jest zdrowszy od białego, ale nie jest to prawdą: cukier trzcinowy ma prawie tyle samo kcal co sacharoza (ok. 1 kcal w 1 g), a przy tym ma większy indeks glikemiczny: c. trzcinowy – 1 , c. biały – 1 . Ja polecam stewię: 0 kcal i 3!

noavatar.png
Kuba 2018-09-16

Ile kalorii ma cała blacha bądź jeden kawałek brownie? za odpowiedź.

noavatar.png
Mścibor 2018-09-17

Minami ? robię ?

noavatar.png
Staszek 2018-09-17

Zgadza się, zdrowe jedzenie nie musi być niesmaczne

noavatar.png
Fidelis 2018-09-17

Witaj) do wielka prosbe, a właściwie pewien problem i wolę poprosić o pomoc niż internet. .. a więc od wczoraj (od samego rana) mam bardzo silne skurcze brzucha, po nich biegunkę. W niedziele piłam „Twoj” koktajl (ten z kiwi, pomarańczami, morelami, figami, słonecznikiem – byl)), w niedziele i wczoraj sok z jabłek i malin (po 1 ml wiec raczej malo) i wydaje mi się ze to po tych jabłkach mogę się tak bardzo źle czuć. teraz ledwie siedzę w pracy bo skurcz za skurcze i… powiedz co mi może pomóc na ta dolegliwość (tabletka/harbata/jakiś produkt? ) ? co mam jeść (lekkiego/dietetycznego? ) bo nie mam pomysłu i choć jestem głodna od wczoraj to przez złe samopoczucie boje się zjeść cokolwiek. . pomóż proszę. . Pozdrawiam

noavatar.png
Stefania 2018-09-17

Wypróbuję na pewno. Wyglądają bosko!

noavatar.png
Hilaria 2018-09-17

Ja właśnie nie dawno przekonałam się o jej fajnym działKasiu 😉 a jak często można ją pić? kilka razy dziennie? czy codziennie nie można? na odp.Pozdrawiam 😉

noavatar.png
Romek 2018-09-17

Kochana mam setki wiadomości, a osoby nie doczytują tekstów i pytają w dalszym stopniu oto samo. Pytają – odpisuję ktrótko. jest niedziela, a jak widzisz ja pracuję…Pozdrawiam

noavatar.png
Marlena 2018-09-17

Kochani czy się orientujecie ile kosztuje to badanie? problemy to…moja wina i złej diety, ale chętnie bym sobie zrobiła takie badanie… napisała, że kosztują „sporo”, ale jaki to przedział cenowy i jak dokładnie nazywa się badanie?Btw – suuuper blog!!!

noavatar.png
Emanuela 2018-09-17

Kasiu, czy płatki owsiane należy wcześniej zmielić albo namoczyć?

noavatar.png
Aneta 2018-09-17

Ja do odkwaszKasia przywiozłam pierwsze zbiory sałaty mojej babci. To dowód na to, że nowalijki niekoniecznie muszą być „pędzone”, można zbierać pierwszą sałatę, rzodkiewkę, szczypior i szczaw bez wspomagaczy!

noavatar.png
Ramona 2018-09-17

Upiekłam. Jest super! mniej kakao proponuję, bo mocno deserowa . Tortownica mała, ok.1 jest ok. Nic się nie rozlatuje. Najsmaczniejsza na ciepło 😉

noavatar.png
wirgiliusz 2018-09-17

Na pewno ta tarta pojawi się na moim wigilijnym stole. Dziękuję za przepis.

noavatar.png
Florenty 2018-09-17

Kasiu, można zwykłe jajka zastąpić przepiórczymi? – jakie proporcje? nie mogę jajka kurzego.

noavatar.png
Dominik 2018-09-17

Pamiętam, że jak byłam mała, mama dawała mi napary z czarnego bzu. Do dziś pamiętam ten cierpki smak.

noavatar.png
Maciek 2018-09-17

WiKasiu tak z zimnym niegotowanym ________________________

noavatar.png
Darosław 2018-09-17

Pani jakiej średnicy jest tortownica w której upiekła tartę?Pozdrawiam

noavatar.png
Klaudian 2018-09-17

Ja bardzo często kuuje mango, ponieważ to jest jeden z dziesięciu moich ulubionych owoców

noavatar.png
Martynian 2018-09-17

na biurku w pracy zawsze mam butelkę cisowianki. W ciągu pracy ją wypiję, a później jak w domu jestem to jeszcze litr wypijam .

noavatar.png
Patrycy 2018-09-17

Kasiu,Mam pytanko, czy brązowy cukier jest także dobry czy lepiej zrezygnować z niego na rzecz stewii?Pozdrawiam

noavatar.png
Oliwia 2018-09-18

Czy mozna prosic o podanie na podstawie tego przykladowego jadlospisu zawartosci % tluszczow i weglowodanow oraz zawartosci mikro i makro skladnikow, witamin, blonnika pokarmowego w diecie.Pozdrawiam

noavatar.png
Przemyslawa 2018-09-18

Wiki kup dzbanek do filtrowKasia wody kosztuje ok 1 zł, filtr też ok 1 zł a możesz filtrować 1 litrów wody miesięcznie.

noavatar.png
Marian 2018-09-18

W ciąży to nawet rutinoscorbin nie jest wskazany.

noavatar.png
Luiza 2018-09-18

Kasiu, znasz świetny przepis na sałatkę z kaszą jaglaną? i życzę

noavatar.png
Adrian 2018-09-18

Kasiu a co w takim razie z zasada diety rozdzielnej tzn. nie łączenia w jednym posiłku białek i węglowodanów?

noavatar.png
Kaja 2018-09-18

Dokładnie mikrofalowka to samo zło. Też jestem na.

noavatar.png
Romek 2018-09-18

Nie koniecznie, ponieważ cukier zawarty w miodzie ma działanie zakwaszające.Pozdrawiam

noavatar.png
Dobrożyźń 2018-09-18

Nie wiem czy można życzyć jeszcze więcej uśmiechu,ale spróbuję :).Zdrowia i uśmiechu każdego dnia! pozdrawiam

noavatar.png
Renata 2018-09-19

Dzień dobry ?. Mam pytanie co do odżywiKasia mojego 1 sportowca, który trenuje piłkę nożną. Dużo się mówi o ogólnym odżywiKasiu dzieci. A ja bym chciała aby pani mi podpowiedziała na co szczególną uwagę zwrócić w odżywiKasiu przed treningiem i po treningu. Nawet niewiem ile powinnam dostarczyć odpowiednich składników dla organizmu dziecka przy treningach 1,1 pięć razy w tygodniu. Będę bardzo wdzięczna o pomoc dla małych sportowców ⚽ serdecznie ?

noavatar.png
Lucyna 2018-09-19

Wyglada przepysznie i na pewno zagosci na naszym stole ☺

noavatar.png
Fortunat 2018-09-19

Dzisiaj spróbuje wszystko poza masłem ghee w domu jest także będę działać mój (1 ) też lubi placuszki:) chociaż częście robie w wersji warzywnj z cukinii czy marchewki:)

noavatar.png
Nierod 2018-09-19

Proszę śledzić na blogu

noavatar.png
Makary 2018-09-19

Kochana />upiekłam dziś – są boskie! wywołują uśmiech na twarzy bardzo dziękuję za ten przepis!

noavatar.png
Jaromir 2018-09-19

Czy te ćwiczenia mogą wykonywać osoby które mają problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa?

noavatar.png
Ciesława 2018-09-19

Dzień dobry Moim marzeniem jest mieć taką figurę jak pani ale to raczej nie jest możliwe bo ja raczej nigdy nie przekonam się do dietetycznych dań, kocham jeść słodycze i z nimi ciężko jest mi się rozstać. Ostatnio staram się jeść mniej zaczęłam ćwiczyć rano i wieczorem. Całkiem przez przypadek natrafiłam na bloga (przez zdjęcie na instagramie również wykonywać ćwiczenia, które proponuje, nie wiem czy to wszystko jednak ma sens bo jem to samo co jadłam zawsze. Czy tylko przez ćwiczenie mogę spodziewać się jakiś rezultatów? się głównie na brzuchu i ramionach. Jakie ćwiczenia na ramiona by poleciła? proszę o radę.Pozdrawiam i życzę sukcesów 😉

noavatar.png
Klement 2018-09-19

A czy jest taka sama jak pierwsze wydanie?

noavatar.png
Donata 2018-09-19

Kasiu, a czy po śniadKasiu można wykonać trening, np. Karate po treningu na śniadsnie zjeść węglowodany, np. owsiankę?

noavatar.png
Bolemysł 2018-09-19

Witam, jakie mleko kokosowe użyła do tego przepisu?

noavatar.png
Ludomiła 2018-09-19

Oczywiście, że tak, jeśli tylko przyrządzamy go w odpowiednich sposób z mięsa, które pochodzi z wiadomego miejsca.Pozdrawiam

noavatar.png
zbroslaw 2018-09-19

Kasiu ! tefo kurczaka razem z warzywnymi placuszkami. Mniaami! w wykonKasiu i smaczne. Uwielbiam przepisy!;)

noavatar.png
Donata 2018-09-20

Tak suplementuję się przeważnie cały rok – szczególnie magnezem. Ann

noavatar.png
Gerard 2018-09-20

Witamy wśród internetowych zdrowych ludków! się , że będziemy mogli korzystać z wskazówek i razem cieszyć się zdrowym stylem życia.Założenie bloga to strzał w 1 !:)Cudnej jesieni i dla i):):)Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Gerwazy 2018-09-20

Nie wysuszy się ten kurczak?

noavatar.png
Apolloniusz 2018-09-20

Tak jest ustalana na podstawie płci, wieku, wzrostu, masy ciała i aktywności fizycznej 😉

noavatar.png
Bogwiedz 2018-09-20

Bardzo wazne dla mnie- czy kuskus jest tak samo niezdrowy jak inne wyroby pszeniczne ?

noavatar.png
Morzysława 2018-09-20

Kasiu, wyszły bardzo dobre , wypróbowałam już wiele przepisów i na żadnym się nie zawiodłam.Podążam drogą żywieniową, jestem fanką, mąż mówi że to jakaś obsesja:)pozdrawiam cieplutko

noavatar.png
Nawuj 2018-09-20

to szkoda….

noavatar.png
Agata 2018-09-20

Wygląda mega smacznie, muszę wypróbować koniecznie w swoim domu fit to nie tylko wyrzeczenia ale i zdrowe pyszności

noavatar.png
Albert 2018-09-21

BadKasia na nietolerancję pokarmową można zrobić m.in zgłaszając się na tym blogu przez zakładkę „kontakt”.

noavatar.png
waldek 2018-09-21

w tym tygodniu. Pozdrawiam

noavatar.png
Henia 2018-09-21

Tytuły książek wskazują, że ma pani opanowany język angielski perfekcyjnie. To ważna umiejętność. Dieta wegetariańska jest pozytywna ale nie zawsze. Czasami dochodzi do różnych komplikacji. I trzeba o tym pisać i mówić. Pozdrowienia.

noavatar.png
Heloiza 2018-09-21

Bardzo dużo mięsa w diecie, dla mnie aż za dużo i brak zamienników wersja bezmięsna, z rybami?Trochę przeraziła mnie ilość kcal po dodKasiu aktywności, ale pewnie to jest odpowiedź na pytanie, dlaczego cały czas chudnę, a niby jem. Pewnie zbyt mało kalorycznie.

noavatar.png
Konrad 2018-09-21

Swietny wpis konkretny rzeczowy trafia do odbiorcy zrobie napoj rozgrzewajacy ..Kasiu a co sadzisz o piciu herbatki z czystka ? o tym mowia i pisza ale czy faktycznie to takie zdrowe..Pozdrawiam

noavatar.png
Ernest 2018-09-21

Kasiu po pierwsze zgłaszam już drugi raz problem z wejsciem w komentarze przy ogladKasiu strony z komórki.Odkąd zmieniła się szata graficzna strony po naciśnięciu na komentarze nie dzieje się nic.Teraz pisze z laptopa.Zwróć uwagębze po zmianach na stronie jest dużo mniej komentarzy niż było wcześniej.Apropos zaś kawy, mogłabyś napisać dokładnie jak ja zrobić? tzn masz kawe zaparzoną i blendujesz z resztą składników?

noavatar.png
Jasiek 2018-09-22

Dobry płatki owsiane by są bezglutenowe?

noavatar.png
Daria 2018-09-22

Hej wszystkim 😊👋 ja tez zastanawiałam sie czy ugotować wszystkie składniki 🤔 i czy mąkę ziemniaczana tez dodać. Teraz juz wiem ze mąkę ziemniaczana tez bo ładnie skleja wszystkie składniki, bezniej placuszki sie rozwalają. Ugotowałam wszystkie składniki oprócz cukini ja starłam na tarce. Przepyszne polecam 😋 sama sie nimi zajadalam😜

noavatar.png
Iwona 2018-09-22

Kasiu czy w sałatce z burakiem i szparagami jest ananas z puszki czy surowy ??proszę o odpowiedź. Planuję zrobić na i nie wiem jakiego kupić !!

noavatar.png
Nieprasz 2018-09-22

Po treningu poźnym (właśnie koło 1 -1 ) normalnie się je posiłek. Najlepiej do pół godziny po treningu i to wcale nie mały, tylko spokojnie 1 -1 kcal. Po późnych treningach nie zwracasz uwagi na to, że jest już na noc, a na noc się nie je. Na noc nie jedzą co się nie ruszają. Powinnaś zjeść przekąskę przed terningiem i po treningu. Wiele dietetyków/trenerów już na ten temat pisało, poczytaj sobie. Ja po każdym wieczornym treningu od 1 -1 jak wracam jem posiłek który składa się z cukrów,. białek, tłuszczy. Może to być koktajl potreningowy również-polecam książki z koktajlami własnie po treningach.

noavatar.png
Grzesiek 2018-09-22

Najlepsza woda kokosowa w ? brzuszek burczy bo sie kurczy…. zaraz letni napój zrobimy ??

noavatar.png
Radoslawa 2018-09-22

Tak będzie … już wkrótce …

noavatar.png
Leon 2018-09-22

Dobry płatki owsiane by są bezglutenowe?

noavatar.png
Cibor 2018-09-23

na , a juz pod koniec kwietnia w sprzedaży 😉

noavatar.png
Krzesława 2018-09-23

A ja powiem, że reklama mi się podobała ; />Byłem zaskoczony ale pozytywnie, i uważam, że wyszło bardzo naturalnie i fajnie. Dużo pozytywnej energii i wyważonego poczucia humoru.

noavatar.png
Osiebor 2018-09-23

Super:))) klasyczną wersję, ale jak dla mnie zdecydowanie za dużo mięsa, za którym nie przepadam. Z przyjemnością wypróbuję))))

noavatar.png
Boguchwał 2018-09-23

Mozna czyms zastapic jajka? vegan?

noavatar.png
Ireneusz 2018-09-23

Kasia a to prawda ze soda tez dziala odkwaszajaco?czy mozna ja rozpuscic i wypic zamiast tego proszku zasadowego?

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

instalacje elektryczne, sterowanie oświetleniem
Pozycjonowanie stron szczecin
  • betacam zestawydomonitoringu penisförstoring tabletki na masę https://anabolasteroideronline